stojaki reklamowe producent TPLAST logo

Stojaki reklamowe producent TPLAST Kraków – wyroby z plexi / pleksi

Nasza oferta jest w stanie zaspokoić potrzeby klientów indywidualnych, małych i dużych firm czy też hurtowni. Sukcesywnie współpracujemy z działalnościami takimi jak: agencje reklamowe, galerie sztuki, centra handlowe, lombardy, sklepy, dilerzy telefonów komórkowych, biura itp.

Do każdego klienta podchodzimy bardzo indywidualnie dzięki czemu możemy dostosować się do wymagań klienta i zaproponować najlepsze rozwiązanie w bardzo korzystnej cenie.

Potrzebujesz produktów z indywidualnym nadrukiem czy tez z logo twojej firmy?
Indywidualne zamówienia to dla nas nic trudnego!

Specjalnie dla klienta wykonujemy indywidualne stojaki bądź ekspozytory wedle jego projektu w świetnej cenie utrzymując przy tym jakość wykonania. Stojak może wyglądać dokładnie jak sobie Państwo zażyczą, możemy nadrukować logo lub je wygrawerować w plexi w dowolnym miejscu na stojaku i wedle dowolnego projektu. Jest to możliwe dzięki wykwalifikowanym pracownikom i rewelacyjnym zapleczu technicznym, które posiada Nasza firma. Stojaki są cięte w technologi „Laser Cut” co sprawia, że krawędzie są błyszczące i miłe w dotyku.

Naszym celem jest ułatwienie klientom dostępu do detalicznych ilości tworzyw sztucznych, które do tej pory były nieosiągalne. Służymy też doświadczeniem, oraz nieustanie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami mającymi na celu zwiększenie możliwości zastosowań produktów przez nas oferowanych. Oferujemy nasze produkty wg. naszych pomysłów, jak również jesteśmy gotowi wykonać produkty wg. Państwa projektów.